HomeSkontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

W Kup-Akcje.pl doceniamy wkład naszych czytelników. Zapraszamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami ze świata tradingu i inwestycji za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego. Możesz również użyć tego formularza do wszelkich zapytań dotyczących informacji handlowych lub prasowych.

Zapytania prasowe, porady i pomysły

Czasami najlepsze treści mogą pochodzić z nieoczekiwanych miejsc. Jeśli masz pomysł na artykuł lub chcesz podzielić się z nami jakąś najświeższą wiadomością, skorzystaj z poniższego formularza, aby się z nami skontaktować. Podobnie, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące informacji prasowej, pozostaw swoje zapytanie wraz z danymi kontaktowymi, a członek naszego zespołu skontaktuje się z Tobą.

Posty gości

Nie jest naszą zwyczajową praktyką zezwalanie na posty gości na naszych stronach, ale czasami publikujemy je, jeśli uważamy, że treść oferuje wyjątkową wartość. Jeśli masz pomysł na artykuł, który chciałbyś opublikować na Kup-Akcje.pl, skontaktuj się z nami. Jeśli uznamy pomysł za wartościowy, odezwiemy się do Ciebie.

Zapytania biznesowe i reklamowe

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w naszej sieci wiodących stron internetowych, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na oficjalnej stronie Investoo Group. Tutaj możesz również skontaktować się bezpośrednio z naszym działem handlowym.

Skontaktuj się z nami