Home » Jak zarabiamy pieniądze

Jak zarabiamy pieniądze

Kup Akcje generuje przychody, współpracując z platformami oferującymi użytkownikom usługi finansowe. Odbywa się to głównie poprzez marketing afiliacyjny i banery reklamowe. Jest to podobne do większości innych porównywarek finansowych.

Oto podsumowanie sposobów, w jakie generujemy przychody.

Marketing afiliacyjny

W obszarze Kup Akcje znajdziesz tabele porównawcze, które przeglądają cechy różnych produktów (np. brokerzy online, narzędzia handlowe itp.).

Jeśli klikniesz jeden z linków lub przycisków na Kup Akcje na inną platformę, ta platforma będzie mogła zobaczyć, że pochodzisz z naszej strony internetowej, a następnie może zapłacić nam prowizję za polecenie.

Uzgodnione poziomy prowizji nie mają wpływu na sposób omawiania tych produktów w naszych treściach i nie zawieramy umów z platformami, których nie uważamy za bezpieczne i godne zaufania.

Reklamy na banerach

Kup Akcje generuje przychody ze sprzedaży miejsca na określonych stronach w formie banerów reklamowych. W tych ustaleniach nasi partnerzy mogą reklamować swoje produkty na naszej stronie internetowej za pomocą reklam umieszczonych w naszych zwykłych treściach lub obok nich.

Komunikaty prasowe

Kup Akcje od czasu do czasu generuje przychody, dostarczając informacje o konkretnym wydarzeniu w firmie.

Każda wiadomość, która jest komunikatem prasowym lub sponsorowanym postem, jest wyraźnie oznaczona jako taka. Nawet za opłatą sprawujemy pełną kontrolę redakcyjną nad wszystkim, co jest publikowane na stronie.