Home » Recenzje » eToro
Zacznij handlować z eToro

eToro Recenzja 2024

eToro działa na rynku od ponad dziesięciu lat i stało się jedną z najbardziej znanych i renomowanych marek w szybko rozwijającym się świecie handlu akcjami.

Ich celem jest wyeliminowanie całkowitego uzależnienia od głównych instytucji finansowych poprzez udostępnienie świata handlu finansowego każdemu i wszędzie.

eToro jest obecnie uważany za największą na świecie sieć inwestycji społecznościowych. Przełomowy WebTrader, wprowadzony w 2009 roku, umożliwia handel online z dowolnego miejsca i został połączony z funkcjami handlu społecznościowego OpenBook.

Zapewnia to prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs dostępny z dowolnego komputera PC lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

Historia eToro

Grupa przedsiębiorców założyła eToro w styczniu 2007 roku w celu udostępnienia handlu wszystkim i wszędzie, bez konieczności polegania na głównych instytucjach finansowych.

Założony przez Yoni i Ronen Assia podstawowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów w dziedzinie finansów i technologii.

Ich pierwsza internetowa platforma handlowa została wprowadzona przez eToro we wrześniu 2007 roku. Ich niecierpliwie oczekiwany WebTrader został następnie zaprezentowany w maju 2009 roku. Ten nowy intuicyjny interfejs transakcyjny oferował szereg profesjonalnych narzędzi, z których mogli korzystać inwestorzy na wszystkich poziomach doświadczenia.

Pierwsza na świecie platforma handlu społecznościowego została wprowadzona przez eToro, wraz z wydaniem OpenBook w następnym roku. Umożliwiło to opracowanie funkcji CopyTrader™, jednej z innowacji, które pomogły OpenBook zdobyć nagrodę Finovate Europe Best of Show w 2011 roku.

Postanowili zintegrować funkcje WebTrader z aspektami społecznymi OpenBook po dodaniu akcji do rosnącej gamy aktywów i instrumentów handlowych. Zakończenie tego nastąpiło w październiku 2015 roku.

Podstawową misją eToro zawsze było wprowadzanie innowacji i rozwój rok po roku. W rezultacie w 2016 r. platforma opracowała Copy Portfolio™ – zarządzanie inwestycjami oparte na najbardziej zaawansowanych narzędziach sztucznej inteligencji (AI) i profesjonalnej komisji inwestycyjnej.

W porównaniu do swoich najbliższych rywali, platforma oferuje teraz swoim konsumentom 2-3 razy więcej kryptowalut.

Zarejestruj się teraz w eToro

Chcesz zarejestrować się w eToro? Zarejestruj się teraz przez Kup Akcje i rozpocznij przygodę z handlem.

1
Minimalna wpłata
£100
Promocja
Ocena użytkownika
10
Access the world’s most popular Crypto assets including Bitcoin, ETH, LTC, XRP
Automatically copy top-performing Crypto traders
Deposit using 9 different deposit methods
Zacznij handlować
Opis:
Metody płatności
Bank Transfer, Debit Card, neteller, eToro Trading Platform, Klarna, POLi, Przelewy24, Rapid Transfer, Trustly
iDeal, skrill
Pełna lista przepisów:
ASIC, CySEC, FCA
Don’t invest unless you’re prepared to lose all the money you invest. This is a high-risk investment and you should not expect to be protected if something goes wrong. <a href="https://www.etoro.com/customer-service/terms-conditions/trading-restriction/">Take 2 mins to learn more</a>.

Za I przeciw

Zalety

Pozwala użytkownikom naśladować skuteczne techniki handlowe innych osób
Rządzą nim najlepsi urzędnicy
Jest jedną z najbardziej znanych i prestiżowych marek
Ma doskonałą obsługę klienta
Posiada bogate funkcje konta demo
Zapewnia różnorodne zasoby edukacyjne
Najlepsze kryptowaluty można kupować i sprzedawać

Wady

Niedostępne w niektórych krajach
Oferuje tylko wiodące kryptowaluty
Handluj z eToro już dziś

Czy eToro jest dla mnie?

Użytkownicy często pytają o zdolność eToro do zaspokojenia ich potrzeb i wymagań. Początkujący mogą obawiać się, że bardziej wyrafinowany układ lub strumienie analizy rynku będą dla nich zbyt złożone.

Jednak bardziej doświadczeni inwestorzy chcą mieć pewność, że system jest wystarczająco funkcjonalny, aby wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w branży do maksymalizacji zysków. Tak więc, bez względu na Twoją wcześniejszą wiedzę i poziom umiejętności, przyjrzymy się platformie z obu stron, aby jasno zrozumieć, czego się spodziewać.

Jestem początkujący

eToro oferuje wiele materiałów edukacyjnych, które mogą być pomocne, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z platformy społecznościowej. Pomaga, jeśli w pełni wykorzystasz oferowane bezpłatne materiały, ponieważ pomogą Ci zaprojektować strategię handlową, nauczyć się podstawowych zasad działania oprogramowania i pokazać, jak naśladować skuteczne taktyki innych ludzi.

Jestem Ekspertem

Dla ekspertów platforma handlowa zawiera pełną gamę narzędzi, które pomogą Ci w niektórych czasochłonnych zadaniach związanych z handlem inwestycyjnym. Na przykład handlowcy sezonowi mogą porównywać metody innych handlowców, korzystając z funkcji Social Trading.

Liczba osób, które naśladują charakterystyczną taktykę i portfolio eksperta, również wpływa na wysokość wynagrodzenia. To fantastyczna metoda promowania funkcji społecznościowych platformy przy jednoczesnym nagradzaniu wszystkich uczestników.

Początkujący mogą zwiększyć swoje szanse na sukces i nauczyć się nowych umiejętności, podczas gdy współpracownicy są zachęcani do udziału w działaniach społecznościowych.

Metody i limity płatności

eToro oferuje swoim użytkownikom różne metody płatności i wypłat. Ponadto platforma ma swoje ograniczenia dla każdej transakcji.

Akceptowane metody wpłaty

 • Wizy / Mastercard / Maestro / PayPal / Neteller / Skrill
 • Przelew bankowy (wymagający minimalnego depozytu w wysokości 500 GBP)

Limity minimalnych wpłat i wypłat

 • Minimalna wypłata wynosi 50£, a minimalna zaliczka to 200£
 • Nie ma maksymalnej dozwolonej wypłaty

Ograniczenia handlowe

 • Najmniejszy rozmiar handlu kryptowalutami to 25
 • Aby naśladować innego tradera, musisz mieć co najmniej 200 GBP
 • Dla każdego instrumentu istnieje ograniczona liczba jednostek na lokalizację
 • Maksymalna ekspozycja jest dozwolona na poziom lewarowany na każdym składniku aktywów dla każdego konta

Wydajność, funkcje i funkcjonalność

Funkcja kopiowania portfela (wcześniej znana jako Copy Trader) to jedno z najlepszych osiągnięć i najbardziej wyróżniających się funkcji eToro. Ta przełomowa zachęta do tworzenia sieci społecznościowych umożliwia doświadczonym traderom przekazywanie swojej wiedzy i spostrzeżeń początkującym graczom w handlu akcjami.

Ponadto platforma oferuje doskonały klimat handlowy dla wszystkich użytkowników, dostosowując się do użytkowników o wszystkich umiejętnościach i poziomach wiedzy.

Portfele Top Trader i Portfele Rynkowe to dwie podstawowe podkategorie Portfela Kopiowanego.

Użytkownicy mogą śledzić działania i techniki najlepszych dealerów w sieci eToro, przeglądając swoje portfele Top Trader. Można to porównać do współpracy z grupą doświadczonych traderów inwestycyjnych.

Jedno przetestowane podejście rynkowe jest stosowane do akcji, towarów lub funduszy CFD klienta według portfeli rynkowych. Rozwiązaniem jest pomoc klientom w poprawie ich wskaźnika wygranych za pomocą regularnej, ustalonej metody w połączeniu z najnowocześniejszym zarządzaniem sztuczną inteligencją.

eToro ostatnio poświęcił wiele uwagi „Dobremu Dolarowi”. Zwalczanie nierówności społeczno-ekonomicznych. Ten program ma na celu zaoferowanie każdemu Universal Basic Income (UBI). Wielu ekonomistów uważa, że niedawna epidemia COVID-19 wykazała potrzebę wprowadzenia takiego projektu. To dodatkowo pokazuje, że koncentracja firmy jest znacznie bardziej ekspansywna niż w przypadku innych porównywalnych platform dostępnych na rynku.

Platformy transakcyjne

Platformy MT4 i MT5 nie są obsługiwane przez eToro, ponieważ nie są kompatybilne z wysoko cenionymi, zastrzeżonymi narzędziami wbudowanymi w program.

W 2009 roku została uruchomiona przyjazna dla użytkownika platforma WebTrader. Wielokrotnie nagradzana platforma handlowa o nazwie OpenBook została uruchomiona rok później. Dwa lata później oba zostały udostępnione na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Aby zapewnić wszystkie funkcje handlu online i społecznościowego za pośrednictwem jednego, przyjaznego dla użytkownika interfejsu w 2015 roku, zintegrowano WebTrader i OpenBook.

Gracze mogą uzyskać dostęp do 100 000 funtów w fikcyjnych pieniądzach w czasie rzeczywistym na koncie demo platformy transakcyjnej. Przed zainwestowaniem prawdziwych pieniędzy początkujący mogą wykorzystać to do zapoznania się z platformą. Doświadczeni handlowcy mogą również używać go do testowania nowo opracowanych metod.

Zasoby edukacyjne

Platforma eToro posiada długą i przejrzystą listę zasobów instruktażowych, do których można uzyskać dostęp. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni handlowcy zainteresują się świeżymi wiadomościami i artykułami analitycznymi na platformie.

Wszystkie poprzednie odcinki kontynuacji serii podcastów są dostępne do bezpłatnego pobrania. Każdy odcinek gromadzi autorytety z różnych dyscyplin, aby zidentyfikować istotne tematy i wydarzenia globalne, które z pewnością wpłyną na rynki i przedstawić je w zajmującej dyskusji.

Dodatkowo dostępne są ogólne szczegółowe przewodniki dotyczące handlu społecznościowego i Fintech oraz szkolenia wideo.

Rodzaje kont

Klienci detaliczni

Klienci detaliczni na eToro nadal mogą zdecydować się na handel ręczny lub kopiowanie transakcji, w zależności od ich stosowności. Ponadto Fundusz Rekompensat dla Inwestorów zapewnia ochronę dla klientów detalicznych, która obejmuje zabezpieczenie ujemnego salda z ograniczeniami dotyczącymi depozytu zabezpieczającego.

Klienci Profesjonalni

Użytkownicy muszą przejść test przydatności, aby zostać zatwierdzeni jako Klienci Profesjonalni. Mimo że Klienci Profesjonalni nie będą mieli pewnych zabezpieczeń ESMA, eToro poniesie stratę, jeśli warunki rynkowe doprowadzą do spadku wartości kapitału własnego, resetując poziom kapitału do zera.

Dodatkowo, profesjonalni klienci mogą zdecydować się na inicjowanie pozycji na określonych produktach handlowych z dźwignią 1:400 i obniżyć istniejące stawki depozytów zabezpieczających.

Opcje handlowe

Istnieją różne rodzaje aktywów, którymi można handlować i należą do następujących kategorii:

 • kryptowaluty
 • Dyby
 • Surowce
 • Indeksy ETF dla walut fiducjarnych

W ostatnich latach kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, odnotowały gwałtowny wzrost popularności, a eToro poczyniło znaczne postępy w integracji większej liczby tych bezcennych zasobów cyfrowych z siecią.

Te produkty handlowe są idealne do inwestycji krótkoterminowych ze względu na ich wysoką zmienność. Rynek często doświadcza dwucyfrowych zmian procentowych dla najpopularniejszych kryptowalut w ciągu jednego dnia.

Opłaty i koszty eToro

Nawet w przypadku duplikowania portfeli innych traderów eToro nie nałoży opłat za zarządzanie, jak niektórzy konkurenci. Rejestracja i otwarcie konta handlowego nic nie kosztuje. W zależności od wybranego zasobu opłaty za spready kryptowalut mogą wynosić zaledwie 0,75 procent lub nawet 5 procent.

Możesz przechowywać bazowy zasób kryptowaluty w swoim portfelu eToro, jeśli go kupisz. Witryna oferuje różnorodne programy inwestycyjne, które dają konsumentom szeroką gamę alternatyw.

W rezultacie koszty w różnych planach mogą się znacznie różnić. Sprzedaż akcji lub zamknięcie pozycji również spowoduje naliczenie opłaty, ale jest to powszechne na praktycznie wszystkich platformach transakcyjnych, a kwota na eToro jest bardzo niska i wynosi 0,7 procent.

Ustalona opłata za wypłatę wynosi 5 GBP, niezależnie od tego, ile chcesz wypłacić.

Regulacja i bezpieczeństwo

Ze względu na tło prawne i obecną pozycję eToro jest uważany za jedną z najbezpieczniejszych platform do rejestracji.

Jako firma zawsze przestrzegała głównych organów regulacyjnych, w tym FCA, MiFID, AFSL i CYSEC.

Na ich oficjalnej stronie internetowej można uzyskać szczegółowe informacje na temat ich licencji regulacyjnych.

Reputacja

eToro prawdopodobnie świadczyło usługi dla bardziej zadowolonych klientów niż jakakolwiek inna platforma transakcyjna.

Dobra reputacja niewątpliwie przyciąga więcej odwiedzających stronę internetową, a platforma eToro jest tego doskonałym przykładem. Z około 200 000 użytkowników aktywnie korzystających z platformy dziennie, eToro ma ponad 13 milionów użytkowników w ponad 200 różnych krajach.

Platforma prawdopodobnie znajdowała się w czołówce rewolucji fintech, zapewniając wszystkim swoim klientom najwyższy poziom usług od ponad dekady.

Czy eToro jest bezpieczne?

Użytkownicy eToro muszą potwierdzić swoje konta na eToro, przedstawiając ważne dokumenty potwierdzające ich tożsamość. Praktyki te chronią użytkowników przed nieuczciwymi osobami i zapewniają inwestorom bezpieczne środowisko do prowadzenia transakcji.

Ponadto obowiązkowe zakończenie tego rygorystycznego procesu pozostaje zgodne z przepisami KYC (Poznaj swojego klienta) i AML (Zapobieganie praniu pieniędzy).

Należy zauważyć, że niektóre platformy giełdowe i brokerskie są nieuregulowane. W przypadku osób bez nadzoru rządowego inwestycje mogą być zagrożone niewypłacalnością, zamknięciem lub jawnymi oszustwami, które założyciele eToro zawsze starali się chronić swoich użytkowników w każdej jurysdykcji, w której prowadzili działalność.

Jeśli szukasz areny do handlu kryptowalutami, nie znajdziesz bezpieczniejszej opcji niż platforma eToro.

Wszystkie informacje o koncie i dane transakcyjne w sieci eToro są szyfrowane przy użyciu najnowszych protokołów klasy wojskowej. Ponadto dostępne są również 2FA (2 Factor Authentication) i funkcja antyphishingowa.

Nowi użytkownicy są również zachęcani do aktywowania tych opcji, aby zastosować dodatkowe warstwy bezpieczeństwa do swoich kont handlowych i prywatnych danych.

Korzyści z handlu akcjami na eToro?

Ze wszystkich dzisiejszych internetowych sieci handlowych eToro zbudowało sobie reputację jako szanowana i ugruntowana platforma. Konsekwentnie rozwija się, z dużymi ulepszeniami i uzupełnieniami wprowadzanymi rok od powstania firmy.

eToro posiada obecnie największą sieć inwestycji społecznościowych na świecie, z rosnącą bazą użytkowników, która liczy ponad 13 milionów.

Mimo że eToro jest na rynku od dłuższego czasu, nie jest zadowolony z siebie, ponieważ pozostaje pionierem i innowatorem w całej branży.

W rezultacie konkurenci często dostosowują przełomowe pomysły prezentowane na platformie, aby uwzględnić te charakterystyczne cechy, aby nadążyć za liderem rynku.

Możesz mieć pewność, że korzystając z eToro, jesteś w atmosferze, w której możesz dalej rozwijać się jako trader, ponieważ zapewniona jest zgodność z przepisami.

Ponadto platforma eToro szybko powiększa swój wybór akcji, ETF-ów wśród innych portfeli inwestycyjnych. W chwili pisania tego tekstu do wyboru jest już ponad 2500 akcji.

Początkujących uczy się, jak pewnie wchodzić na rynki finansowe, podczas gdy doświadczeni inwestorzy są nagradzani za porady i skuteczne metody handlowe. Ponadto platforma zapewnia wiarygodne, bezstronne informacje dotyczące kontrolowania poziomu ryzyka i ustalania limitów zatrzymania i podjęcia.

Jako największa sieć inwestycji społecznościowych, eToro pozostanie i będzie nadal zapewniać swoim klientom niezrównaną obsługę i wsparcie.

Końcowe przemyślenia

eToro oferuje idealną atmosferę nie tylko do handlu, ale także budowania swoich umiejętności i metod.

Jeśli chodzi o innowacje, firma co roku podnosi standardy, przedstawia zupełnie nową funkcję lub aktualizację, która ma wiele do zaoferowania handlowcom na wszystkich poziomach umiejętności.

Marka cieszy się dużym zaufaniem ze względu na swoją pozycję regulacyjną i ogólny profesjonalizm.

eToro nie ma sobie równych w swoich usługach dzięki tak wielu dobrze znanym kryptowalutom, wysoko cenionym zespołowi obsługi klienta oraz szerokiemu wyborowi zasobów instruktażowych dostępnych za darmo.

Handluj z eToro już dziś

Często zadawane pytania

 1. Po utworzeniu konta natychmiast zaczniesz grać za 100 000 GBP w wirtualnych pieniądzach.

 2. Tak, handel na kryptowalutach, kontraktach terminowych, funduszach ETF, indeksach itd. jest dostępny na eToro.

 3. Aby uzyskać dostęp do strony kont, musisz najpierw utworzyć konto. Następnie możesz tam aplikować i testować, aby dowiedzieć się, czy się kwalifikujesz.